(067) 218-99-88   
(093) 069-22-53
КУПИТИ ВІДСІВ В ОДЕСІ
Енко Ентерпрайз - надійний постачальник будівельних
матеріалів на півдні України
Відсів в Одесі
Ми обираємо для Вас найкраще

Відсів гранітний 0-5 мм

За запитом
Мінімальне замовлення — 1 т
Детальніше

Гранітний відсів розміром фракції від 0 до 5 мм - продукт дроблення та просіювання гірської породи. Щебінь відсіюється або дробиться і в процесі цього виходить відсів. Такий сипкий матеріал має високий попит на ринку і часто використовується під час будівельних робіт за рахунок своєї міцності та дешевизни. Через те, що це екологічно чистий продукт та відповідає ГОСТ стандартам, його можна використовувати біля дітей та застосовувати у побуті.

Відсів гранітний 0-10 мм

За запитом
Мінімальне замовлення — 1 т
Детальніше

Гранітне відсівання розміром фракції від 0 до 10 мм-продукт дроблення та просіювання гірської породи. Щебінь відсіюється або дробиться і в процесі цього виходить відсів. Такий сипкий матеріал має високий попит на ринку і часто використовується під час будівельних робіт за рахунок своєї міцності та дешевизни. Через те, що це екологічно чистий продукт та відповідає ГОСТ стандартам, його можна використовувати біля дітей та застосовувати у побуті.

80% всіх клієнтів зіштовхуються з наступними проблемами

Не виконуються терміни постачання. Вас запевняють, що виникли складнощі та цьому ваше замовлення затримується.

В угоді бере участь кілька посередників. Тому є шанс бути “кинутим” одним із шабашників.

У результаті, заощадивши при закупівлі, отримуєте неякісну сировину за ціною якісної!

Співпрацюючи з нами

Працюємо чітко в рамках
договору. Зриву по термінах – не може бути, тому що своя база, що видобувається.

Працюємо без посередників та “компаній-прокладок”. Ми маємо найбільший асортимент продукції в Одесі.

Повна відкритість перед клієнтом, договори, звітність та гарантія на всю сировину та наші послуги!Відсів гранітний в нашій компанії

Зробивши замовлення в нітернет-магазині Енко Ентерпрайз, ви можете за доступною ціною купити відсів у надійної компанії, не сумніваючись у тому, що матеріал буде відповідати заявленому опису. Ми серйозно ставимося до виконання кожного замовлення незалежно від його обсягу та дальності транспортування (Одеса, Одеська область). Ви можете вибрати відповідний тип щебеню і здійснити онлайн покупку товару, позбавивши себе тривалих і стомлюючих пошуків оптового постачальника. Також ми здійснюємо продаж відсіву, гранітного щебеню, вапняку та інших нерудних будівельних матеріалів.

Замовити партію сіяного кар’єрного або річкового вознесенського піску в компанії Енко Ентерпрайз може знадобитися для різних цілей. Різноманітність застосування обумовлена особливими властивостями матеріалу, а саме – початковою чистотою та відсутністю домішок. Зокрема, його можна використовувати у виробництві інших будівельних матеріалів. Він незамінний також у фундаментних та штукатурних роботах. Від більш дешевих і менш якісних аналогів його відрізняє міцність, завдяки якій його активно застосовують у створенні накривальних розчинів, виробництві залізобетонних виробів та скла. Потрібний цей різновид піску може і під час спорудження кілець для колодязів, укладання бордюрів і плитки, виготовлення бетону.

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube