(067) 218-99-88   
(093) 069-22-53
Мінеральний порошок та його застосування
07.03.2023 0

При дробленні вапняку чи вапнякових порід утворюється порошок, який називають у побуті, називають мінеральним. Мінеральний порошок одержують за допомогою тонкого помелу на спеціальному устаткуванні. Цей тонкий продукт додає міцності асфальтовому покриттю та бетону. Це один із основних компонентів, необхідних для виробництва асфальтобетонних сумішей (штучних асфальтів). При додаванні порошку в бітумну смолу створюється терпкий ефект і структурується система. Завдяки гідрофобності мінеральний порошок рівномірно розподіляється у бітумі. Вміст продукту в асфальті перешкоджає поглинанню вологи і, таким чином, збільшує термін експлуатації покриття.

Мінпорошок “покриває” близько 90% мінерального “скелета” (щебеню, гравію або піску) асфальтобетону. Мінеральний пил застосовується у виробництві асфальтобетонних складів різних типів (з різними видами та відсотковим вмістом мінерального зерна). Такі покриття більш міцні, стійкі до корозії та різних температур. Додавання карбонатного порошку в асфальтобетон створює ефект закупорювання, тому що продукт заповнює дрібні пори. Продукт дрібнодисперсний завдяки дрібному розміру частинок має велику площу поверхні, має адсорбуючі властивості.

Використання мінерального порошку.

В основному карбонатний порошок застосовують при будівництві асфальту та різних доріг. Таке покриття міцне, пружне, стійке до деформації та сильного тиску. Мінеральні порошки можуть застосовувати при виробництві сухих будівельних сумішей. При додаванні до бетону посилюється міцність і підвищується стійкість до деформації. Якість цементу залежить від кількості мінерального порошку.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube