(067) 218-99-88   
(093) 069-22-53
Чи можна взимку заливати бетон?
07.03.2023 0

Незважаючи на те, що ідеальними умовами для затвердіння бетону вважається температура навколишнього середовища +20С, все ж таки іноді виникає необхідність у заливці, коли на вулиці мінусова температура. Ще на початку минулого століття роботи з бетонними сумішами були сезонними. У зимовий період укладання бетону не проводилося через втрату характеристик міцності цього будматеріалу. Перші заморозки і холоду, що наступили за ними, завдають будівельникам ряд сильних незручностей, пов’язаних з виконанням робіт з бетонування.

При мінусовій температурі навколишнього повітря вода починає замерзати, внаслідок чого не тільки припиняє процес твердіння, але й сприяє руйнуванню зв’язків, які утворилися до її замерзання.

Слід знати, що бетон може стати при температурі близько -4 градуси. При температурі нижче +5 – у рази уповільнюється процес його твердіння, і набір міцності відкладається до того часу, поки стане тепліше. Чим довше у процесі твердіння буде застій, тим менше міцності він набере у результаті. У зимовий час рекомендується здійснювати бетонні роботи за зовнішньої температури до -15°С. Обов’язково використання протиморозних добавок та способів прогрівання та догляду за бетоном при негативних температурах.

Використання протиморозних добавок у бетоні дуже поширене. Це з тим, насамперед, з невеликими витратами та його доступністю. А якщо Ви використовуєте покупний бетон, то всі протиморозні добавки в ньому вже повинні бути відповідно до значень температури.

Замовити бетон або сипучі матеріали для самостійного приготування (пісок, щебінь, цемент) Ви можете в нашій компанії. Адже самостійно приготувати бетон за якістю аналогічно до заводського дуже складно, а в деяких умовах і неможливо. Довірте справу професіоналам.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube