(067) 218-99-88   
(093) 069-22-53
Пісок та щебінь у ландшафтному дизайні
07.03.2023 0

Ландшафтним дизайном називається нове архітектурно-мистецьке оформлення земельних ділянок із залученням біологічних інструментів (декоративне озеленення, організація штучних ставків, альпійських гірок та рокаріїв).

До затребуваних у галузі ландшафтного дизайну матеріалів відносяться пісок та щебінь. Популярність цих сипких нерудних матеріалів пояснюється безліччю причин.

  • Екологічність. І пісок, і щебінь > є природними матеріалами та не містять привнесеної ззовні «хімії».
  • Гарні декоративні властивості. Посипання доріжок піском або щебенем (насамперед дрібним щебенем), використання цих матеріалів при влаштуванні альпійських гірок, декоративних біологічних панно, клумб, садів каміння дозволяють додати естетичності ділянці.
  • Висока водопроникність. Пісок та щебінь забезпечують відмінний дренаж, не дозволяючи накопичуватися надлишкам вологи на поверхні.
  • Доступна ціна. Велика поширеність матеріалів та мінімальна обробка після видобутку роблять пісок і щебінь недорогими матеріалами для ландшафтного дизайну.

Декорування клумб та квітників каменем – найпопулярніший прийом ландшафтного дизайну. Це дійсно красиво і практично, але лише за умови, що відсипання правильно виконане. Вона одночасно виконує кілька функцій:

  • підсилює естетичну привабливість садових композицій;
  • захищає верхній шар ґрунту від ущільнення, перегріву, пересихання;
  • спрощує догляд за клумбами.

Камінь – важкий матеріал. Якщо його просто насипати на ґрунт як звичайну мульчу, він йтиме в ґрунт і розтікатиметься за межі відведеного йому місця. Для цього геотканиною простилають ґрунт перед тим, як зробити відсипання. Спочатку потрібно ретельно вирівняти поверхню майбутнього квітника, прибрати камені та бур’яни. Потім його простилають геотканиною і насипають шар щебеню. У місцях посадки відсувають відсипання убік, в геотекстилі роблять розріз хрест-навхрест, розсувають краї і в ґрунт висаджують рослину. Після цього щебінь повертають на місце.

Для замовлення піску, щебеню > різних фракцій та інших сипких матеріалів, достатньо зателефонувати нашим менеджерам, вони підберуть потрібні матеріали та організують доставку.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube