(067) 218-99-88   
(093) 069-22-53
Популярні фракції щебеню та застосування
07.03.2023 0

Гранітний щебінь (щебеня) отримують з твердої гірської породи за допомогою підриву брили, подальшого дроблення на спеціальній машині та просіювання для відбору однакових фракцій.

 

ВІДСІВ (0-5 ММ)

Маленькі частинки щебеню 0-5 мм найчастіше називають гранітним відсіванням. Найменша фракція з усіх, вартість якої дешевша за збільшені аналоги. На її виробництво йде близько 20% видобутої гірської породи. Відсів граніту широко застосовується у різних галузях будівництва. З його допомогою виконується декоративне оформлення доріжок, перед укладанням плитки та для спортивних майданчиків. Цей варіант щебеню використовують при створенні асфальтового покриття, тротуарної плитки, замість піску або як дренаж. Підходить дрібнофракційний матеріал для створення конструкцій з бетону з ідеально гладкою поверхнею.

 

5*20 ММ

Щебінь дрібної фракції з елементами від 5 до 20 мм використовується при створенні асфальтобетонної суміші. Розмір зерен є оптимальним для отримання найкращого зчеплення компонентів суміші. Використання такої варіації щебеню надає бетону максимальною міцністю, допомагає сформувати бетонні блоки з гладкою поверхнею. Завдяки цьому стіни, підлога і стеля в новій будові вже не вимагають дуже ретельної підготовки до фінальної обробки шпалерами, плиткою або іншим декоративним матеріалом. В основу щебеню цієї марки покладено натуральний граніт міцністю 800-2200 кг/м3. Цей матеріал найчастіше використовується будівельниками. Частка цього щебеню у спільній продукції становить 40%.

 

20*40 ММ

Середньофракційний щебінь, розміри якого досягають 20-40 мм. Матеріал використовується при спорудженні доріг, як нижній прошарок асфальту. У будівельній промисловості він має великий попит. Його застосовують і в приватному, і промисловому будівництві. В основу щебеню 20*40 покладено матеріал із високими показниками міцності (2000 кг/см2). Його нерідко застосовують для створення подушки під залізницею, швидкісними автомагістралями, при створенні бетону та ЖБ конструкцій. Щебенем 20*40 можна виконувати облаштування стоянок, прибудинкових територій, ділянок для проїзду важкої будівельної техніки, фундаментних підстав. Якщо щебінь 20х40 мм буде кубоподібним, тоді з нею просто працювати, він швидко утрамбується, видалить повітря. Якщо для фундаменту вибрати цей щебінь, він прослужить дуже довго. У нього будуть високі показники надійності та міцності. Його можна буде використовувати під великі приватні будинки, і під масивні багатоповерхові конструкції. Це найкраще рішення для ідеального фундаменту. Підходить як заповнювач для високоміцного бетону. Частка цього щебеню загалом гірської породи сягає 50%. Коштує така фракція недорого.

 

40*70 ММ

Крупнофракційний щебінь із зернами від 40-70 мм застосовується для формування подушок при спорудженні доріг або великих майданчиків. Підходить для створення каркасів та фундаментів. Основу такого виду щебеню складає граніт міцністю 2200 кг/см2. Великозернистість матеріалу обумовлює його дефіцит на будівельному ринку, оскільки не всі підприємства мають технічні можливості для виробництва щебеню такої фракції. Частка матеріалу у кількості переробленої гірської породи становить 60%. Щебінь представленої марки використовується в роботах з великими обсягами бетону, дорожньому будівництві, спорудженні будівель різного типу, будівництві залізничних колій, і навіть може виконувати функції фільтрувального елемента.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube