(067) 218-99-88   
(093) 069-22-53
Зберігання сипких матеріалів у зимовий час
07.03.2023 0

Оскільки сипучі будівельні матеріали закуповуються у великих кількостях оптом, а будівництво деяких об’єктів часом триває роками, виникає необхідність зберігання будівельних матеріалів у зимовий час.

Всі сипучі матеріали за типом використання та властивостями можна розділити на дві категорії: в’яжучі та наповнювачі. Вони потребують різних умов зберігання. Так цемент і гіпс є в’яжучими будівельними матеріалами, їх не можна зберігати на відкритому повітрі, оскільки вони активно вбирають вологу, втрачаючи свої властивості. Гравій, щебінь (гранітний щебінь), пісок, або гранітний відсів відносять до наповнювачів. Їх можна зберігати просто неба, дотримуючись деяких правил.

ОСОБЛИВОСТІ ЗБЕРІГАННЯ ПІСКУ І ЩЕБНЯ >.

Слід зазначити, що забруднення піску щебеню сильно впливає на властивості кінцевої суміші, отриманої з їх застосуванням. Необхідно ретельно стежити за чистотою будівельного матеріалу. Щебінь не повинен забруднюватись і містити у своєму складі чужорідні домішки. Якщо щебенева суміш міститиме у своєму складі включення глини або пилу, то будівельний матеріал втратить свої первісні властивості. Сторонні елементи, які потрапляють у розчин бетону разом із забрудненим щебенем, призводять до втрати якості. Гранітне відсівання зберігають як і пісок, уникаючи зволоження матеріалу та попадання сторонніх домішок у будівельні матеріали.

Для зберігання підбирають місце на височини, щоб уникнути через мірне зволоження матеріалів. Попередньо застилають його руберойдом, поліетиленом або листовим залізом. Таке покриття запобігає проростанню через матеріали трави навесні. Потім місце огороджують шифером чи дошками. Опалубка необхідна для виключення розповзання насипів. Після цього на підготовлене місце висипають пісок, щебінь або керамзит і накривають зверху брезентом або поліетиленом. У такому вигляді вони збережуться до весни.

Замовити пісок, щебінь , гранітний відсів по Одесі та області, Ви можете у нас. Ви можете завантажити сипучі матеріали самостійно або замовити доставку на об’єкт. Наші співробітники порекомендують необхідну Вам якість матеріалу під потреби будівництва.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube