(067) 218-99-88   
(093) 069-22-53
КУПИТИ
ЩЕБЕНЕВО-ПІЩАНУ СУМІШ

В ОДЕСІ
Енко Ентерпрайз - надійний постачальник будівельних
матеріалів на півдні України
Щебенево-піщана суміш в Одесі
Ми вибираємо для Вас найкраще

Щебенево-піщана суміш 0-40 мм

від 450 грн./т
Мінімальне замовлення — 1 т

Детальніше

Щебенево-піщана суміш (ЩПС) з розміром фракції 0-40-універсальний будівельний матеріал, який має широку сферу застосування. Отримують її завдяки дробленню гірських порід, бетону або залізобетону і тому в її склад входять пісок, гравій і щебінь в різних співвідношеннях. Правильна пропорція цих матеріалів у складі суміші дозволяє використовувати її з максимальною користю.

Щебенево-піщана суміш 0-70 мм

від 450 грн./т
Мінімальне замовлення — 1 т

Детальніше

Щебенево-піщана суміш-це ідеальний будівельний матеріал. Її широко використовують під час різних робіт на автошляхах, а також у інших сферах. Таку суміш видобувають у процесі подрібнення великих гранітних порід. Характеризується щебенево-піщана суміш великою кількістю у своєму складі:
• Піску;
• Дроблених частинок гірських порід;
• відповідної фракції гравію;Щебенева суміш в Одесі

Щебенево-піщана суміш – необхідний будівельний матеріал

Щебенево-піщана суміш (ЩПС або щебсуміш) – це продукт, що має широкий спектр застосування в капітальному будівництві та ремонтних роботах. Забезпечують цю популярність як склад щебсуміші, так і її характеристики. Оскільки отримують ЩПС шляхом дроблення гранітних брил, то і властивості щебеню за міцністю і лещадністю – відповідні, а наявність піску дозволяє підвищити щільність укладання суміші та її волого пропускну здатність.

Залежно від відсоткового співвідношення складових елементів сипучого будматеріалу та фракції зерен (щебеню, піску, глини, пилоподібних частинок), суміш поділяється на номери від С1 до С11. Кожна з таких ЩПС має певну сферу застосування. Найчастіша сфера використання щебсумішей – це будівництво та укладання дорожніх покриттів. Завдяки міцності складових компонентів, морозостійкості, вологопоглинанню та допустимому радіаційному фону, щебенево-піщані суміші є необхідним будматеріалом, доступним за ціною та відмінним за якістю.

Компанія Енко Ентерпрайз зарекомендувала себе надійним постачальником ЩПС, які відповідають встановленим ГОСТам та вимогам замовників. Багаторічний досвід роботи доводить, що наша високоякісна продукція, конкурентна ціна та відмінний сервіс при роботі з клієнтами – правильний шлях для створення міцних та тривалих партнерських відносин. Швидка доставка (Одеса та Одеська область) та можливість замовлення оптових та роздрібних партій товару за доступною ціною стануть результатом покупки в нашій компанії.

Щоб купити щебсуміш в Одесі, достатньо зробити замовлення в електронній формі або зателефонувати за вказаним на сайті телефоном. Наші менеджери в найкоротший термін зв’яжуться з вами та обговорять усі деталі покупки.

80% всіх клієнтів зіштовхуються з наступними проблемами

Не виконуються терміни постачання. Вас запевняють, що виникли складнощі та цьому ваше замовлення затримується.

В угоді бере участь кілька посередників. Тому є шанс бути “кинутим” одним із шабашників.

У результаті, заощадивши при закупівлі, отримуєте неякісну сировину за ціною якісної!

Співпрацюючи з нами

Працюємо чітко в рамках
договору. Зриву по термінах – не може бути, тому що своя база, що видобувається.

Працюємо без посередників та “компаній-прокладок”. Ми маємо найбільший асортимент продукції в Одесі.

Повна відкритість перед клієнтом, договори, звітність та гарантія на всю сировину та наші послуги!

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube