(067) 218-99-88   
(093) 069-22-53
Пісок
Ціна
За запитом
Мінімальне замовлення — 1 т
Пісок Очаківський

 

На сьогоднішній день, пісок – найбільш затребуваний матеріал, який використовується для проведення оздоблювальних, монтажних та будівельних робіт.

Для замовників з Одеси та Одеської області, важливим показником є співвідношення невисокої вартості та фізико-хімічних характеристик Очаківського піску, що робить його конкурентоспроможним, при виборі будівельно-дренажної сировини і перетворює цей матеріал універсальний засіб для вирішення різних завдань.

Завдяки тому, що він видобувається в Очаківському родовищі, його вартість та швидкість доставки значно скорочується. Ці фактори роблять його максимально доступним, а перевірений постачальник будівельних сумішей – Енко Ентерпрайз, допомагає оформити оптове замовлення та його доставку в будь-яке зручне для вас місце та час з мінімізацією ризиків зривів, завдяки власній базі, що видобувається.

Даний вид піску широко використовується в будівництві. Його використовують як подушку під фундамент, для виготовлення бетону, сухих будівельних сумішей та розчину всіх марок, без обмеження. Ідеально підходить для кладки облицювальної цегли та затирання швів. Так само для укладання плитки та штукатурки. Сфера застосування Очаківського піску не обмежується лише будівельною, так само його використовують у ландшафтному дизайні та при влаштуванні дренажних систем, а садівники вносять його під перекопування в глинисті ґрунти.

Великий спектр застосування обумовлений відсутністю домішок солей, глини та сторонніх елементів. Тому, він універсальний для різноманітних видів робіт, забезпечує високу якість, надійність виробленим матеріалам та відповідає основним вимогам будівельних компаній.

Рекомендоване
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube