(067) 218-99-88   
(093) 069-22-53
Пісок
Ціна
від 360 грн./т
Мінімальне замовлення — 1 т
Пісок несіяний

Чи не сіяний або некондиційний пісок- цінний продукт. Називається так тому, що він не проходить додаткове очищення. Внаслідок чого, у його складі є різні домішки. Завдяки способу добування річкового піску він не містить у собі глину і має відмінну пропускну здатність. Так як ракушняк, який є в його складі, не заважає пропускати воду. Коефіцієнт фільтрації такого не сіяного піску-5,7 м/добу, що досить високим показником.

Для яких цілей вибирати не сіяний пісок?

Некондиційний пісок містить у собі черепашки та дрібні камені. Через це його не можна використовувати для виготовлення бетону, а також інших будівельних розчинів, які вимагають більш високої чистоти піску. Але з іншого боку, він ідеально підійде для:

  • проведення будівельних робіт нульового циклу;
  • автодорожні роботи;
  • зворотного засипання;
  • для дренажу;
  • підсипання території або вирівнювання ділянки.

Не сіяний пісок входить до складу ґрунту на підсипку, який використовують для здешевлення будівельних робіт. Його не можна використовувати для плідного ґрунту, так як у загальному складі такого ґрунту присутній не тільки некондиційний пісок, а й суміші глини, та супісок.

 

Переваги не сіяного піску

Через те, що цей пісок не проходить додаткове очищення його вартість у кілька разів нижча за той, який просіюють. І оскільки його широко використовують у будівельних роботах нульового циклу, дорожніх роботах та підсипці, то це є великою перевагою не сіяного піску.

Рекомендоване
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube